Konkurs Wiedzy o Historii Radomia o laur Dyrektora Muzeum
im. Jacka Malczewskiego "Zachować i Wychować" - kolejny etap

Szanowni Państwo
Uczniów szkół podstawowych wraz z opiekunami zapraszamy na pierwszą część (test) II etapu Konkursu Wiedzy o Historii Radomia "Zachować i Wychować".

Odbędzie się 7 czerwca o godz. 12.00 w Muzeum Historii Radomia (Rynek 4/5).

Uczniowie szkół ponadpodstawowych biorą udział tylko w drugiej części, która rozpocznie się 12 czerwca od godz. 11.00. Na tę godzinę zapraszamy wszystkich uczestników, czyli uczniów zarówno szkół ponadpodstawowych, jak i podstawowych wraz z opiekunami i wsparciem (koledzy, koleżanki, rodzina). Ten etap odbędzie się w Teatrze Powszechnym w Radomiu i będzie w formacie "1 z 10". Najpierw wystąpią uczniowie szkół podstawowych (godz. 11.00), a po nich ponadpodstawowych (godz.12.30).