Koniec I edycji Konkursu Wiedzy o Historii Radomia o
Laur Dyrektora Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu "Zachować i Wychować"
13.06.2023

12 czerwca zakończyła się I Edycja Konkursu Wiedzy o Historii Radomia o Laur Dyrektora Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu "Zachować i Wychować"

Dziękujemy wszystkim, którzy zgłosili się do udziału. Gratulacje dla wszystkich uczestników, wychowawców i rodziców.
Cieszymy się, że jest tak wiele osób chcących zgłębiać ciekawą historię naszego miasta. Do I Edycji konkursu zgłosiło się aż 17 szkół, co uważamy za świetny wynik i już zapraszamy do kolejnej edycji.
Dziś swoje nagrody odebrali uczniowie i opiekunowie, a podczas obchodów głównych na październikowej gali wręczone zostaną dla zwycięskich szkół specjalne statuetki, które wykonał słynny polski rzeźbiarz i medalier Krzysztof Nitsch.
Protokół z dzisiejszego konkursu:
ZWYCIĘZCY I EDYCJI KONKURSU WIEDZY O HISTORII RADOMIA O LAUR DYREKTORA MUZEUM IM. J MALCZEWSKIEGO
W RADOMIU ROK 2023
SZKOŁY PODSTAWOWE
I MIEJSCE: MIKOŁAJ KĘPA – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. A. Mickiewicza w Radomiu
II MIEJSCE: MICHAŁ ROGOZIŃSKI-Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 Specjalna im. Bp. Jana Chrapka w Radomiu
III MIEJSCE: MAJA CZERWIEC-Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Władysława Syrokomli w Radomiu
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE
I MIEJSCE: KACPER KURYS-X Liceum Ogólnokształcące im. S. Konarskiego w Radomiu
II MIEJSCE: PIOTR SIARA-I Liceum Ogólnokształcące im M. Kopernika w Radomiu
III MIEJSCE: BŁAŻEJ ŚLIWIŃSKI-Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu