Obiekty w Muzeum Historii Radomia

Udostepniamy pliki graficzne przedstawiające między innymi obrazy Jacka Malczewskiego, ale również zdjęcia innych eksponatów znajdujących się w naszym muzeum. Na szczególną uwagę zasługują zdjecia przedmiotów z wystaw stałych. Do Państwa dyspozycji są również pliki z eksponatami, które gościły u nas tylko czasowo.

Wyświetl:
Filtruj:

Enkolpion - krzyż relikwiarzowy
 1.25 MB
 01-07-2022

Enkolpion jest jednym z najcenniejszych eksponatów w kolekcji archeologicznej naszego muzeum. Został odkryty w 2012 r. podczas badań wykopaliskowych na grodzisku ..